دپارتمان ها

خدمات تخصصی / کادر مجرب و حرفه ای / سابقه درخشان / تضمین بهترین ها / صداقت و وجدان کاری


دپارتمان امور مالی و بانکی

توسعه روزافزون عملیات تجارتی و بازرگانی و معاملات جدیدی که مستلزم امور مالی و بانکی پیچیده می باشد.برای پیشبرد معاملات منعقده و تنظیم قراردادهای تجاری و امور مالیاتی و بیمه ای مستلزم بهره گیری از وکلای متخصص و متبحر و کارشناسان با سابقه و با تجربه در این زمینه می باشند که این موسسه با پیشینه درخشانی که در طی سالیان متمادی به دست آورده، قادر است با حضور در مذاکرات مالی و بانکی و تهیه و تنظیم قراردادهای مربوط به آنها و در صورت لزوم با طرح دعاوی در مراجع قضایی و طی مسیر قانونی امنیت خاطر مراجعین محترم را فراهم نماید.

خدمات مورد ارائه: 1- ارائه خدمات در خصوص موضوعات مالیاتی، بیمه، دعاوی بانکی اعم از خدمات قراردادی با بانک ها از جمله اعتبارات اسنادی، ضمانت های بانکی و سایر دعاوی مربوط به تصفیه و ورشکستگی. 2- ارائه خدمات مشاوره گمرکی به صاحبان کالاهای وارداتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی.


امور اراضی و املاک

دعاوی مرتبط با املاک از جمله دعاوی مهم و حساس می باشد که عدم آگاهی از این گونه دعاوی و طریقه صحیح طرح و دفاع و روند ادامه سبب می شود بسیاری از افراد با این موضوع با وجود طرح دعوا و پیگیری دادرسی های طولانی و صرف هزینه های گزاف به علت عدم طی مسیر درست نتیجه مطلوب عایدشان نشود.در صورتیکه اقامه دعوا دارای شرایط و ارکان خاصی می باشد که رعایت مسیر صحیح و شرایط و ارکان و تقدیم دادخواست مطابق مقررات نتیجه مطلوب را در پی خواهد داشت که این موسسه با بهره مندی از وکلای مجرب در زمینه املاک و تجربه سال های متمادی در ارگان های مربوط به اراضی و املاک از جمله وزارت مسکن و شهر سازی، سازمان منابع طبیعی، شهرداری ها و غیره آماده ارائه خدمات حقوقی تخصصی در این زمینه می باشند و نتیجه حاصله مطبوع طبع مراجعین محترم و نهایت خواسته آنان می باشد.

خدمات مورد ارائه: 1- دعاوی مربوط به شهرداری ها و ارگان های متولی زمین و کمیسیون های مربوطه از جمله دعاوی مربوط به کمیسیون های ماده 120، کمیسیون ماده 56 و غیره. 2- تهیه و تنظیم انواع قرارداد های مربوط به بیع، صلح، اجاره، مشارکت در ساخت و غیره. 3- پیگیری کلیه دعاوی خلع ید، رفع تصرف، رفع معارض و غیره. 4- انجام کلیه اقدامات داوری در زمینه اختلافات ناشی از قرارداد های فی ما بین اشخاص در خصوص اراضی و املاک. 5- انجام کلیه امور ثبت اسناد و املاک از جمله تفکیک، افراز، تجمیع، اخذ سند مالکیت. 6- انجام کلیه امور جانمایی و استخراج اطلاعات ثبتی املاک.


3. دپارتمان امور حقوقی و قرارداد ها

تنظیم صحیح قرارداد ها و اسناد در تعاملات اقتصادی و بازرکانی توسط وکیل مجرب و کاردان از دلایل پیشبرد امور و موفقیت در مسیر اقتصادی می باشد و عدم تنظیم درست قرارداد از دلایل افزایش دعاوی در مراجع قضایی است و این نکته حائز اهمیت است که تنظیم قرارداد یک امر کاملا تخصصی است و هر وکیل و حقوقدانی الزاما نمی تواند قرارداد نویس حاذقی باشد. برای دستیابی به این مهم و تنظیم انواع قرارداد های داخلی و بین المللی به بهترین نحو و تهیه و تدوین آن در اسرع وقت این موسسه با بهره گیری از وکلای خبره در امر قرارداد ها می تواند آسودگی خاطر برای مراجعین محترم به ارمغان بیاورد.

خدمات مورد ارائه: 1- تنظیم کلیه قرارداد های داخلی و خارجی و بازرگانی، دعاوی امور حسبی، دعاوی دیوان عدالت اداری، دعاوی مراجع شبه قضایی، دعاوی گمرکی، دعاوی وصیت و ارث، دعاوی بازرگانی داخلی و خارجی، دعاوی پیمانکاری. 2- ارائه خدمات داوری و صدور آراء داوری در کلیه قرارداد های داخلی و بین المللی و اجرای احکام داوری. 3- ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص انواع قرارداد ها اعم از نفت و گاز، قرارداد های بازرگانی.


دپارتمان امور ثبتی

با توجه به نیازهای روز دنیا و اقتصاد، هر روز به متقاضیان امور ثبتی افزوده می شود افراد به تنهایی قادر نخواهند بود که در جهت رفع نیاز و انجام امور ثبتی خود به ادارات ذی صلاح مراجعه کرده و امور ثبتی مربوط به به خود را به انجام برسانند زیرا نه تنها انجام امور ثبتی نیاز به تجربه کافی برای انجام مراحل مربوط به هر موضوع داشته.در ثانی امور ثبتی فقط تا مرحله گرفتن شماره ثبت نبوده بلکه پس از مرحله مذکور، راه حل بعدی نیاز به پیگیری و انجام آن در فرجه زمانی معین درقانون می باشد.لذا برای نیل به این مهم و سهولت انجام کار متقاضیان محترم می توانند برای جلوگیری از هرگونه مشکلات در امور ثبتی خود و با تکیه به کادر مجرب تنها با در دست داشتن مدارک لازم به این موسسه مراجعه و کلیه امور ثبتی خود را با خاطری آسوده و با صرف کمترین زمان انجام دهند..

خدمات مورد ارائه: 1- ارائه خدمات در خصوص ثبت انواع شرکت ها و موسسات غیر تجاری، تنظیم صورت جلسات مجامع عمومی، تنظیم و تغییرات اساسنامه و سایر اسناد شرکت، انحلال شرکت ها. 2- ارائه خدمات در خصوص اخذ کد اقتصادی. 3- ارائه خدمات در خصوص اخذ کارت بازرگانی. 4- ارائه خدمات در خصوص ثبت علائم تجاری و اختراعات.


دپارتمان خانواده

مسائل مربوط به امور خانوادگی، حل مشکلات و تشریک مساعی من باب مسائل پیش آمده با اینکه در بادی امر آسان به نظر می رسد ولی تعداد پرونده های مطروحه در دادگاه گواه بر این مدعی است که این امور خلاف ظاهرشان نیاز به مشاوران و وکلای حاذق داشته تا نتیجه مطلوب و درخور داشته و به راه حل مطلوب و منطقی و مرضی الطرفین منتج گردد.برای این مهم این موسسه با وکلای مجرب و کاردان آماده ارائه خدمات و مشاوره در این زمینه می باشد تا مراجعین محترم با اخذ مشاوره و راه حل درست نتیجه مورد رضایت خود را کسب کنند.

خدمات مورد ارائه : قبول وکالت در دعاوی مهریه، طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف زوجه، طلاق از طرف زوج، نفقه، فسخ نکاح، حضانت و غیره.


دپارتمان وصول مطالبات و اسناد نامه ای

مطالبات معوق ایجاد شده در رابطه با مسائل اقتصادی افراد ممکن است ناشی از عوامل متعددی باشد که تعدادی از آن تحت تاثیر عوامل خارج از کنترل افراد می باشد که تا حدودی قابل شناسایی و مدیریت است و با بررسی و بکارگیری مسیر درست و اشخاص خبره در این امر تا حد امکان می توان از بروز مشکلات جلوگیری کرد.

خدمات مورد ارائه : 1- انجام کلیه امور حقوقی مربوط به اسناد تجاری اعم از چک، سفته، برات و غیره. 2- تقاضای صدور اجرائیه و تعقیب عملیات اجراییی تا اخذ حقوق متقاضیان. 3- انجام اقدامات لازم در راستای اجرای اسناد لازم الاجرا از طریق ادارات ثبت.

شرح دپارتمان ها


موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

مشاوره حقوقی
آدرس